Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Moti për ditën e sotme, e enjte 7 Shkurt 2018

Moti për ditën e sotme, e enjte 7 Shkurt 2018. Paraditja vijon me vranësira dhe reshje kryesisht shira në Veri- Qendër por reshje të izoluara do ketë në zonat Jugore.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Mos bëni asnjë plan për fundjavë, ja parashikimi i motit
  • Parashikimi i motit, ja me sa gradë do të ulen temperaturat

Pasditja paraqitet me përmirësim të kushteve të motit në zonat Jugore. Ndërsa zonat Veriore dhe pjesërisht Qendra, mbeten me reshje të përkohshme.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të ruajnë vlera thuajse konstante gjatë mëngjesit Por një rënie prej 2°C parashikohet gjatë orëve të mesditës.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare, me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Jugperëndimor ndërsa në det dallgëzimi do të ulet në 23 ballë.

 Moti për ditën e sotme, e enjte 7 Shkurt 2018në Europë

Europa Juglindore vijon me vranësira dhe reshje të shpeshta shiu e dëbore. Po ashtu, ishujt Britanikë dhe Veriperëndimi i Europës do të përfshihen nga vranësira të fuqishme dhe reshje të konsiderueshme shiu e dëbore.

Ndërsa Europa Perëndimore dhe pjesa më e madhe e zonave Qendrore të Europës dominohen nga kthjellime të shpeshta dhe vranësira kalimtare.

www.lajm-shqip.com

07.02.2018

The post Moti për ditën e sotme, e enjte 7 Shkurt 2018 appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Moti për ditën e sotme, e enjte 7 Shkurt 2018

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×