Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Shokuese! Vajza 11-vjeçare, lind fëmijë nga vëllai i saj 14 vjeç

Shokuese por gjithçka është reale, vajza 11-vjeçare, ka lindur fëmijë me vëllain e saj 14 vjeç.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Djali ther të atin në mes të qytetit, pas ngjarjes del shëtitje me qenin
  • Video/ Babai zbulon pse djali i tij vonohej gjithmonë në dush

Ngjarja tronditëse ka nodhur në Spanjë, sipas Daily Mail.

Vajza 11 vjeçare lindi fëmijë nga vëllai i saj 14 vjeç  në Murica të Spanjës jug-lindore.

Kjo ngjarje ndodhi ditën e premte, pasi ajo shkoi në spital me dhemje barku.

Pas analizave, rezultoi se babai i fëmijës ishte vëllai i saj, 14 vjeç.

Vajza dhe prindërit e saj pohojnë se nuk ishin në dijeni të shtatzënisë, dhe se ata shkuan në spital duke menduar se ajo kishte probleme të tjera.

www.lajm-shqip.com

06.02.2018

The post Shokuese! Vajza 11-vjeçare, lind fëmijë nga vëllai i saj 14 vjeç appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Shokuese! Vajza 11-vjeçare, lind fëmijë nga vëllai i saj 14 vjeç

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×