Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Krujë, eksploziv lokalit të 41-vjeçarit pas mesnate (Burimi: Top Channel; top-channel.tv)

Një sasi lënde plasëse (eksploziv) është vendosur pak pas mesnate në një lokal në Krastë të Fushë Krujës.

Informacionet paraprake të policisë bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 00.23 në pjesën hyrëse të një lokali në pronësi të M. V., 41 vjeç. Policia është nisur menjëherë drejt vendngjarjes. Si pasojë e shpërthimit ka pasur vetëm dëme materiale.

Në përcaktimin e sasisë dhe llojin e lëndës plasëse po kryhen veprime nga ekspertët Antieksploziv. Është ngritur grupi hetimor, të cilët po punojnë për identifikimin e autorëve dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Burimi: Top Channel

24.04.2017

The post Krujë, eksploziv lokalit të 41-vjeçarit Pas Mesnate (Burimi: Top Channel; top-channel.tv) appeared first on lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Krujë, eksploziv lokalit të 41-vjeçarit pas mesnate (Burimi: Top Channel; top-channel.tv)

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×