Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Nard Ndoka, protesta e opozitës do vazhdojë por …

Një nga përfaqësuesit e partive opzitare dhe pse e vogël, po zë konstant opozitar u shpreh se Protesta do vazhdojë.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Berisha: Protesta e sotshme, drodhi deri në palcë Edi Ramën!
  • Video/ Nis protesta e opozitës, ky është programi i plotë, ja kush do të….

Demokristiani Nard Ndoka vetëm pak minuta më parë tha për Lajm-Shqip se protesta e opozitës do të vazhdojë. Pyetjes sonë se në ç’formë do jetë ecuria ai Nuk Dha Detaje si për ta mbajt “sekret” skenarin.

Ai e mbylli bisedën duke u shprehur se protesta do vazhdojë, por me forma të tjera.

Se çfarë forma do ndjek opozita pjesë e së cilës është dhe ai, Ndoka nuk dha detaje.

Për Lajm Shqip

Vladimir Mucaj

27.01.2018

The post Nard Ndoka, protesta e opozitës do vazhdojë por … appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Nard Ndoka, protesta e opozitës do vazhdojë por …

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×