Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Fier/ Nisen 25 autobuzë dhe qindra automjete private…

Fier, 25 autobuza Dhe Qindra Automjete private janë nisur drejt protestës në Tiranë.

Të ngjashme mund të lexoni:
  • Protestuesit drejt Tiranës, në makina mbajnë targën e Audit të Tahirit…
  • Protesta e Opozitarëve, Vlora dërgon 12 autobusë… 

Sipas kreut të PD-së Luan Baci janë rreth 3000 demokratë drejt protestës.

Nga Mallakastra sipas kreut Arjam Llanaj 600.

Nga Lushja raporton Myslym Murizi 1600 persona. LSI nga qarku i Fierit drejt Tiranës në rang qarku ka organizuar rreth 1400 protestues.

Këto janë shifra paraprake të mara nga selitë përkatëse ,por dhe nga vëzhgiet tona prej orëve të para të mëngjesit të sotëm.

Për Lajm-shqip

27.01.2018

The post Fier/ Nisen 25 autobuzë dhe qindra automjete private… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Fier/ Nisen 25 autobuzë dhe qindra automjete private…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×