Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Monika Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Je mashtrues dhe qesharak

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka reaguar ndaj një statusi të Kryeministrit se opozita nuk do as aeroportin e Vlorës, shkruan opinion.al.

Në facebook, Kryemadhi thotë se Kryeministri është Mashtrues Dhe Qesharak.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Ulsi Manja hap goglat, ja kush janë kandidatët e rinj për në KLGJ
  • Habit kreu i LSI Tiranë: LSI duhet të bëjë ‘Mea-culpa’ për koalicionin me PS-në
  • Zëvendësministri i mbrojtjes Koçi: PD dhe LSI flasin ‘shqup’….

Monika Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Je mashtrues dhe qesharak

Statusi në facebook i Monika Kryemadhit

Mashtroi për Vlorën, mashtroi për ilaçet, mashtroi edhe për pronat e çamëve.

Ky njeri nuk ka me asnjë forcë të ngrihet mbi mashtrimet e tij, pavarësisht se ndjen kënaqësi kur mashtron shqiptarët.

Sa qesharak që është!

Statusi në facebook i Edi Ramës

Po me aeroportin e Vlorës çfarë kanë që votojnë kundër? 100 mln EU investim, 1000 të punësuar të përhershëm, superimpakt ekonomik! JO duan çizme.

www.lajm-shqip.com

30.01.2018

The post Monika Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Je mashtrues Dhe Qesharak appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Monika Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Je mashtrues dhe qesharak

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×