Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ushtarakja zhvesh uniformën dhe mahnit me linjat super seksi

Pas nëntë vitesh në krye të detyrës si pjesëtare e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara, Alysia Macedo u zhvesh nga uniforma. Ajo iu përkushtua këshillave për një jetë të shëndetshme dhe aktive.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Më seksi se kurrë Arilena shijon suksesin dhe Parisin…
  • Kjo është moderatorja më seksi: Format e saj mahnisin të gjithë!

Në profilin e saj në Instagram, numëron mbi 200 mijë ndjekës.

Alysia poston vazhdimisht foto dhe video jo vetëm nga palestra, por edhe nga pushimet dhe udhëtimet e veta. Ajo është gjithashtu një trajnere fitnesi e licencuar. Një profesion që ka pak lidhje me atë të dentistes që bënte në ushtrinë e SHBA. Por me siguri më i suksesshëm.

Ushtarakja zhvesh uniformën dhe mahnit me linjat super seksi
Ushtarakja zhvesh uniformën dhe mahnit me linjat super seksi
Ushtarakja zhvesh uniformën dhe mahnit me linjat super seksi
Ushtarakja zhvesh uniformën dhe mahnit me linjat super seksi

www.lajm-shqip.com

28.01.2018

The post Ushtarakja zhvesh uniformën dhe mahnit me linjat super seksi appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Ushtarakja zhvesh uniformën dhe mahnit me linjat super seksi

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×