Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Foto/ Basha mbërrin në selinë e partisë, në protestë bashkë me familjen

Vetëm pak minuta ma parë kreu demokrat Lulzim Basha ka mbërritur në selinë e partisë PD ku është pritur nga dhjetra të rinj mbështetës të kësaj force politike.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Protestuesit drejt Tiranës, në makina mbajnë targën e Audit të Tahirit…
  • Protesta e Opozitarëve, Vlora dërgon 12 autobusë… 

Basha është ndalur për pak minuta dhe është përshëndetur me të rinjtë.

Ata të cilët kanë shfrytëzuar momentin edhe për të bërë disa foto e sefie me kryedemokratin.

Sikurse është bërë me dije nga mediat në transmetimet live, rreth orës 11:35 Basha do të lërë selinë për t’ju bashkuar protestës, ku duket se do të jenë të pranishme edhe bshkëshortja e tij dhe dy vajzat.

www.lajm-shqip.com

27.01.2018

The post Foto/ Basha mbërrin në selinë e partisë, në protestë bashkë me familjen appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Foto/ Basha mbërrin në selinë e partisë, në protestë bashkë me familjen

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×