Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ermal Meta detyrohet të ndërpresë koncertin, për shkak të…

Ermal Meta, kantautori me origjinë shqiptare gjatë koncertit të tij në Peskara ka ndërprerë këngën.

Shkaku ishte një vajzë e re mes fansave e cila është ndjerë keq.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Bota mund të mbetet pa çokollatë brenda 40 vjetëve

  • Detoksikimi i trupit pas festave, ja tre receta të thjeshta

Ermal Meta vendos rekord.

Meta ndërpreu koncertin derisa u sigurua se vajza kishte marrë ndihmën e duhur dhe ndihej më mirë.

Për të mbyllur vitin në mënyrën më të mirë, Ermal Meta, ka shënuar një rekord.

Për ndërrimin e viteve ai ka mbajtur tre koncerte në 24 orë, shkruan opinion.al.

Pasi ka marrë pjesë në Konceritn e “Kanale 5”.

Më pas nga Bolonja është zhvendosur në Firenze për të pritur në 2018 dhe në 1 janar ka mbajtur koncertin e tij në Pescara.

Pas koncerteve të Vitit të Ri, artisti me origjinë shqiptare do të angazhohet në pjesëmarrjen e tij të tretë në Festivalin e Sanremos.

Këtë vit do shfaqet me një bashkëpunim me Fabrizio Moro.

Ndërkaq, më 9 shkurt do publikojë edhe albumin e tij të ri.

www.lajm-shqip.com

03.01.2018

The post Ermal Meta detyrohet të ndërpresë koncertin, për shkak të… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Ermal Meta detyrohet të ndërpresë koncertin, për shkak të…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×