Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Çani nuk përmbahet, zhvesh Big Mamën live në studio…

Çani nuk përmbahet, zhvesh Big Mamën live në studio…

Të ngjashme mund të lexoni:

• “E provova, por nuk funksionoi”, Big Mama flet për martesën

• Flet Big Mama, tregon arsyen e ndarjes nga i dashuri

• Big Mama: “Hera e parë në Shqipëri me 10 euro në xhep, pata…

Çani nuk përmbahet

Big Mama njihet si një ndër këngëtaret me më pak komplekse në showbiz-in shqiptar.

Ajo ishte sonte e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, nga ku foli për jetën private dhe operacionin në stomak.

Por, ndryshe nga shumë personazhe të tjerë, Big Mama ishte veshur me golf.

Dhe tha se e ka veshur për shkak të problemeve që i ka shkaktuar humbja e peshës.

“Unë kam ardhur e veshur me golf, sepse kam humbur peshë dhe nuk i kam në gjendje të mirë për t’i ekspozuar.

Pasi t’i bëj edhe unë ndërhyrjet dhe t’i zmadhoj do t’i ekspozoj.

Po edhe pse janë varur pak, prap të mira i kam”, tha Big Mama.

Gjatë emisionit këngëtarja foli edhe për ndarjen.

E ndërkohë që drejtuesi i emisionit Arjan Çani dramatizonte ngjarjen, këngëtarja qeshte.

“Unë kam pak kohë që jam ndarë. Po çfarë të bëj unë tani?

Unë kam gjet tjetrin, s’do qaj për atë të vjetrin” , – shtoi këngëtarja.

Për më tepër ndiqni videon: 

15.12.2017

www.Lajm-Shqip.com

The post Çani nuk përmbahet, zhvesh Big Mamën live në studio… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Çani nuk përmbahet, zhvesh Big Mamën live në studio…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×