Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Luana Vjollca në prag të martesës me të dashurin e saj? Ja detajet…

Luana Vjollca në prag të martesës me të dashurin e saj? Ja detajet…

Të ngjashme mund të lexoni:

• Shikoni se si vishet kur punon në zyrë, seksi në çdo moment

• Ndez Stambollin me linjat e saj trupore, FOTOT HOT

• Zbulon makinën luksoze: ‘E bukura dhe bisha’…

Luana Vjollca në prag të martesës

“Shiko kush luan” është programi më i ri i moderatores simpatike këtë sezon televiziv në “Top Channel”.

Në superformë, ajo paralelisht po punon edhe për vazhdimin e karrierës në muzikë.

Sigurisht kjo, nën menaxhimin e të dashurit nga Kosova, Krenar Çoçaj.

E duket se një vit, pasi fotografët i kapën për herë të parë çift, duke drekuar në një restorant në Tiranë, ata kanë ecur shumë në marrëdhënien e tyre.

Jo vetëm që janë prezantuar me familjet e njëri-tjetrit, por tashmë po bëjnë plane për martesë.

Mesa duket distanca fizike (duke qenë se Krenari jeton në Prishtinë) po detyron çiftin që të hedhin hapin drejt altarit, pak më shpejt sesa mund të mendohej.

Edhe pse ende nuk dihet një datë e saktë, parashikohet që vera e vitit 2018 të jetë periudha kur ata kanë programuar t’i japin fund beqarisë.

E dashura, tashmë e deklaruar e menaxherit të artistëve nga Kosova, Krenar Çoçaj, flitet se bën jetë të lumtur pranë djalit që njihet jo vetëm si menaxher i zoti, por edhe si i pasur.

13.12.2017

www.Lajm-Shqip.com

The post Luana Vjollca në prag të martesës me të dashurin e saj? Ja detajet… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Luana Vjollca në prag të martesës me të dashurin e saj? Ja detajet…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×