Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Para Kazandıran Yerli Oyun Türk Obası


Türk Obası, Tokpara ve McsMedya Ekibi tarafından geliştirilen bir tarayıcı oyunudur
Oyunumuzun amacı tarihi bilgiler eşliğinde sizleri eğlendirirken bir yandan da para kazanmanızı sağlamaktır . Bugüne kadar gördüğünüz , bildiğiniz , duyduğunuz bütün oyun sistemlerini unutun . Türk obası tamamen sizin kazanmanıza yönelik bir sistemdir , her kanaldan bizler ile iletişime geçip oyunu nasıl daha keyifli ve kazançlı hale getirebileceğimizi bizlere anlatabilirsiniz .

Oyuna kayıt olmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz..
Sisteme kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra hesap bilgilerinizi görüntülemek için hesabım sayfasını ziyaret ediniz . Not : Hesabım sayfasına ulaşmak için menü de ki savaşçı adınızın yazılı olduğu kısma tıklamanız yeterlidir .


Hesap ayarlarınızı değiştirmek için ise "hesap" menüsü altında bulunan "hesap ayarları" sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir . Unutmadan , savaşçı adınızı ilk kez değiştirmek ücretsizdir . Sonraki değişimler için yöneticiler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir .
Sıralama menüsünden ise diğer oyuncuların profillerine bakabilir , kendi sıranızı görebilirsiniz . Ayrıca her hafta pazar günü saat 21.00 da biten turnuva da ilk 3'e girerek ödül kazanabilisiniz .
Oba da ise şu anlık meyve satabilir , bu satıştan "kümüş" kazanabilirsiniz . Kümüşler ile de isterseniz eğitim yapıp savaşçınızı güçlendirebilir , isterseniz meyvelerinizi saklamak için depo alanı satın alabilir , isterseniz de gerçek tl'ye çevirebilirsiniz .


This post first appeared on Mcs Medya, please read the originial post: here

Share the post

Para Kazandıran Yerli Oyun Türk Obası

×

Subscribe to Mcs Medya

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×