Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Foto/ Del e vërteta e sherrit mes doktorit të VIP-ave dhe Ermal Mamaqit

Më në fund del e vërteta e sherrit mes doktorit të VIP-ave dhe moderatorit Ermal Mamaqi.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Eni Çobani reagon pas ‘sulmit’ të Agron Llakaj: Të flasësh si njeri i lirë…
  • Sanremo 2018 pezullon nga gara Ermal Metën e Fabrizio Moro

Ermali zakonisht lë komente pikante tek miqtë e tij.

Ka ndodhur një sherr  mes doktorit të VIP-ave dhe Ermal Mamaqit.

Në foton ku po tregohej një person që po dhuronte gjak, lexohet edhe komenti i Mamaqit të supozuar i cili shkruan:

‘Kur mer në intervist duet me majt mikrofonin nga vetja pastaj nga qytetari o shpirti vogël’.

Pas kësaj, doktor Skerdi ndër të tjera i thotë: Do të kapësh followersa? Megjithatë nuk e dimë nëse ky i fundit e ka kuptuar se personi në fjalë nuk ishte Ermal Mamaqi i vërtetë por dikush që hiqej si ai”.

www.lajm-shqip.com

07.02.2018

The post Foto/ Del e vërteta e sherrit mes doktorit të VIP-ave Dhe Ermal Mamaqit appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Foto/ Del e vërteta e sherrit mes doktorit të VIP-ave dhe Ermal Mamaqit

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×