Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Lazerle Ben Alma

lazer-epilasyon
Lazerle Ben Alma, yüz bölgesinde ve  vücutta oluşmuş genelde görüntü açısından rahatsız eden ve melanin pigmentinin yoğun bir halde tek bir yerde oluşmasıyla oluşan benleri  lazerle yok etme işlemidir. Bu tedavinin  en önemli avantajı kısa sürede olması  ve ağrısız, acısız bir şekilde uygulanmasıdır.  Lazerle ben alma genelde  Fraksiyonel Karbondioksit Lazer cihazları ile hızlı, dikişsiz acısız ve kanamasız olarak tek seansta silinmesidir.

Lazerle ben alma Ankara : Cildimizde bulunan  nevüsler doğuştan olacağı gibi sonradan da oluşabilir, genelde siyah, kahverengi renkte olurlar.  Lazerle Ben alma işleminde uygulama alınacak ben sayısına göre değişmekle birlikte genelde çok kısa sürer. Bu benler lazer ile buharlaştırılarak yok edilir. Özellikle cerrahi bir işlem olan ben almanın lazerle ağrısız, dikişsiz ve hızlı bir şekilde alınması ve çok hızlı bir şekilde iyileşme sağlanması Lazerle ben alma işleminin çok yaygın olmasını sağlamaktadır.

Lazerle ben silme 
işlemi yüzde bölgesinde veya vücutta oluşmuş nevüsler ve kişileri estetik  açıdan   rahatsız eden benler, tek seansta lazer cihazı ile yok edilebilektedir.Ameliyatsız dikişsiz ve ağrısız olarak uygulanabilmektedir. Göz çevresindeki benler de bu şekilde lazerle temizlenebilir. Göz çevresindeki oluşan estetik açıdan rahatsızlık duyduğu göz altındaki yağ bezeleride lazerle basitçe temizlenebilir.
Lazerle ben silme işlemi lokal anesteziyle yapılır. Lazer tedavisinden sonra iyileşme 1 hafta içinde oluşur. Bir kaç ay sonra doku eski haline döner.This post first appeared on Kadınsak Burdayız Moda Dantel Örgü Modelleri K, please read the originial post: here

Share the post

Lazerle Ben Alma

×

Subscribe to Kadınsak Burdayız Moda Dantel Örgü Modelleri K

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×