Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Modelja shqiptare, tregon detajet e lidhjes me aktorin indian…

Vetëm pak ditë më parë lajmi se aktori indian, Ashish Kapoor, dhe Modelja Shqiptare Ilda Kroni, janë në një lidhje.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Foto/Aktori i humorit bëhet baba! Ja gjinia dhe emri i foshnjës…
  • ‘Dashuria e vetme e vërtetë’ e Ema Andreas: Dedikimi i aktores për…

Së fundmi modelja, në një intervistë për “Gazetën Shqiptare” ka treguar detajet e historisë së njohjes.

Me Ashishin jemi njohur në një event nëpëmjet miqve të përbashkët.

Të gjithë darkuam së bashku. Gjatë darkës midis nesh kishte një tërheqje interesante.!Ai ishte momenti kur gjithçka filloi”. Ajo tregoi se të dy ishin prezantuar me familjarët e njëri-tjetri dhe se  ata janë plotësisht dakord. “Prindërit e dinin që në fillim, ata gjithmonë më mbështesin dhe besojnë në zgjedhjet e mia,u shpreh modelja.

Modelja shqiptare, tregon detajet e lidhjes me aktorin indian...
Modelja shqiptare, tregon detajet e lidhjes me aktorin indian…

www.lajm-shqip.com

27.01.2018

The post Modelja shqiptare, tregon detajet e lidhjes me aktorin indian… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Modelja shqiptare, tregon detajet e lidhjes me aktorin indian…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×