Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Athinë/ Hidhet një shqiptar nga kati i pestë i hotelit, i gjendet një çantë plot me para

Një shqiptar mendohet se është hedhur nga kati i pestë hotelit në Athinë, njoftojnë mediat greke.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Digjet Athina, antiqeveritarët përplasen me policinë
  • Sekretet e Kretës: Athina tërhiqet nga varianti i vjetër,…

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në një hotel në qendër të Athinës, në sheshin Omonia me protagonist një shqiptar 42 ­vjeçar.

Mediat greke shkruajnë se shqiptari kishte hyrë mbrëmë në hotel, por nuk ishte klient, nuk kishte marrë asnjë dhomë.

Pavarësisht pyetjes se recepsionit ai mundi të ngjitej në katin e pestë dhe u hodh, shkruan syri.net.

Në Athinë hidhet një shqiptar nga kati i pestë i hotelit

Shqiptari,  i cili nuk ishte qiramarrësi i hotelit, arriti në ndërtesën e vendosur në rrugën 7, Marika Kotopouli rreth orës 22 në mbrëmje.

Pa thënë asgjë, pavarësisht nga pyetjet e vazhdueshme të stafit të hotelit, 42 ­vjeçari u ngjit në katin e 5 dhe u hodh.

Ai u transportua me ambulancë në spital, nderkohë që po vijojnë  hetimet.

Thuhet se atij iu gjet një çantë e mbushur me para, por pritet ende një deklaratë zyrtare nga policia.

www.lajm-shqip.com

23.01.2018

The post Athinë/ Hidhet një Shqiptar Nga Kati i pestë i hotelit, i gjendet një çantë plot me para appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Athinë/ Hidhet një shqiptar nga kati i pestë i hotelit, i gjendet një çantë plot me para

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×