Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Soni Malaj: Arsyeja që do më kthente në bashkëpunim me Flori Mumajesin

Këngëtarja shumë e ndjekur Soni Malaj dhe deputeti i Partisë Socialiste Ervin Bushati ishin përball njëri tjetrit në lojën ‘Shiko kush Luan’.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • 18 vjeçarja nxjerr virgjërinë në ankand, merr ofertë marramendëse
  • Enrique Iglesias ndan foton e shumëpritur, por mungon …

Njëra nga lojërat e spektaklit ishte se kundërshtari duhej t’i përgjigjej me sinqeritet pyetjes. Ose në të kundërt nëse nuk përgjigjej duhet të pinte një gotë me raki.

Pyetja e deputetit Bushati për Soni Malaj ishte së për çfarë arsye do të ribënte një bashkëpunim me Flori Mumajesin.

“Me Florin do te bashkëpunoja. E kam mik. Nuk kam arsye madhore për momentin për t’iu rikthyer një bashkëpunimi. Do të rikthehesha në çdo kohë.” – u përgjigj Soni.

Por insistimi i Ervinit për një përgjigje më të qartë e detyroi Sonin të zgjeronte përgjigjen e saj: – “Për një mision humanitar, apo nëse fansat tanë do e kërkonin, atëherë do të bashkëpunoja me të.”

Mesa duket, Soni dhe Flori vazhdojnë të jenë miq, dhe ku i dihet, ndoshta do të kemi ndonjë bashkëpunim të tyre së shpejti.

www.lajm-shqip.com

16.01.2018

The post Soni Malaj: Arsyeja që do më kthente në bashkëpunim me Flori Mumajesin appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Soni Malaj: Arsyeja që do më kthente në bashkëpunim me Flori Mumajesin

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×