Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Katër vjet pasi e sulmuan me acid, shikoni transformimin e menaxheres së call center

Katër vjet pasi e sulmuan me acid, shikoni transformimin e menaxheres së call center

Të ngjashme mund të lexoni:

• Dhunë masive ndaj grave e vajzave në Durrës dhe Elbasan

• Shifrat alarmante: Më shumë se gjysma e fëmijëve shqiptarë, pre e dhunës

• Tre vajza tentojnë t’i japin fund jetës. Mes tyre dhe një e mitur

Katër vjet pasi e sulmuan me acid

Shumë e mbajmë mend vajzën nga Vlora, e cila disa vite më parë u sulmua me acid në rrugë.

Vlonjatja punonte si menaxhere e burimeve njerëzore pranë një “call center”-i Italian.

Më 27 gusht të 2013-s, kur ishte duke dalë nga shtëpia, ajo u sulmua me acid në fytyrë nga një i panjohur.

Duke i shpërfytyruar fytyrën, rrezikuar seriozisht shikimin e shkaktuar lëndime serioze në kraharor dhe krahë.

Ky ishte dhe krimi i parë i këtij lloj në vendin tonë.

E ndërsa ajo e ka gjetur forcën për të dalë para të gjithëve dhe për të treguar se ajo nuk do të dorëzohet asnjëherë, së fundmi, Vilma ka postuar një foto duke treguar se sa ka ndryshuar falë disa operacioneve që i është nënshtruar.

Përkrah fotos ajo shkruan:

‘Mbi të gjitha, ji heroina e jetës tende dhe jo një viktimë’.

14.12.2017

www.Lajm-Shqip.com

The post Katër vjet pasi e sulmuan me acid, shikoni transformimin e menaxheres së call center appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Katër vjet pasi e sulmuan me acid, shikoni transformimin e menaxheres së call center

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×