Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Helovīna noskaņās: grims ar Douglas un Maybelline produktiem

Tuvojoties Helovīnam, gribas paspēlēties ar tumšākām un drūmākām krāsām. Šodien izgāju kādu solīti ārpus pēdējā laikā ierastās komforta zonas un izveidoju vampīrisku “izejamo” meikapu.

Mana ideja bija izpludinātas “strelkas”, jo izmēģināšanai saņēmu Maybelline Lasting Drama Carbon Matte zīmuļus un mani ļoti uzrunāja tumši sarkanais tonis. Automātiskie zīmuļi pieejami piecās dažādās krāsās, gan klasiski melns, gan arī sarkans, olīvzaļš, gaiši un tumši zils. Visi toņi ir matēti un gandrīz uzreiz pēc uzklāšanas “iesēžas” uz ādas tā, ka nevar ne pakustināt. Līdz ar to šāda veida meikapam nedaudz nākas pacīnīties ar pludināšanu, bet grafiskiem grimiem un gadījumiem, kad nepieciešama tāda noturība, kas nepievils, tie ir tieši laikā.

Otra svarīgākā šī grima sastāvdaļa – koši sarkanas, matētas lūpas. Esmu sajūsmā par Douglas Ultimate Matte ilgnoturīgo šķidro lūpu krāsu! Man uz lūpām ir tonis 7 Glam Challenge: košs, uzmanību piesaistošs, nekautrīgs sarkanais. Lūpu krāsa klājas vienmērīgi, un tai ir visai neparastas formas aplikators, kas ļauj precīzi un bez lielām pūlēm skaisti to uzklāt. Noturība ir izcila, un man patīk, ka lūpu krāsa tik ļoti neizceļ rieviņas un negludumus uz lūpām, kā to mēdz darīt citi šāda veida produkti. Taču ir arī mīnuss – nēsāšanas laikā tā rada nelielu sausinošu sajūtu.

Izmantotie produkti:

Madara City CC krēms tonī Light, Catrice Liquid Camouflage konsīleris, Guerlain meteorīti, Catrice Sun Lover Glow bronzeris, NYX vaigu sārtums tonī Deep Plum, Maybelline Lasting Drama Carbon Matte acu zīmuļi toņos Rusty Terracotta un Carbon Black, acu ēnas no Urban Decay Naked Smoky un NYX Perfect Filter Rustic Antique paletēm, Maybelline Tattoo Brow uzacu flomāsters, Douglas Panoram’Eyes skropstu tuša, Douglas Ultimate Matte šķidrā lūpu krāsa tonī 7 Glam Challenge.This post first appeared on RĪGAS METRO BLOGS – The Beautiful Life, please read the originial post: here

Share the post

Helovīna noskaņās: grims ar Douglas un Maybelline produktiem

×

Subscribe to RĪgas Metro Blogs – The Beautiful Life

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×