Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Foto/ Ermal Mamaqi zbulon detaje nga ditëlindja e miliarderit Samir Mane

Ditën e djeshme në media mori vëmendje lajmi për ditëlindjen e biznesmenit të njohur shqiptar Samir Mane. Mediat shkruan së do të festonte 50 vjetorin e lindjes në një darkë speciale me miq. Disa prej të cilëve janë figura të njohura të ekranit dhe po ashtu biznesmenë.

Të ngjashme mund të lexoni:

•Nuk ishte pjesë e ‘Shiko kush luan’, Arbana Osmani ka diçka për të thënë

•FOTO/ Xhesika Ndoj uron festat, por ‘harron’ të veshë…

Të gjithë të ftuarit në darkën e ditëlindjes së Manes janë nisur nga aeroporti i Rinasit me avion privat drejt Turqisë.

I ftuar në këtë darkë ka qenë edhe moderatori i emisionit “Xing me Ermalin”.

Paraditen e kësaj të diele Ermal Mamaqi ka publikuar një foto, ku e shoqëron me një mbishkrim plot humor: “Për ditëlindjen e shokut të klasës duke mësuar vese”.

Ku Ermali shihet këmbëkryq duke pirë puro. Pak minuta më parë Ermali ka publikuar një foto me familjen Hoxha të cilat po ashtu kanë qenë të pranishme në ditëlindjen e biznesmenit.

Ermali ka qenë i vetmi që ka zbuluar detaje nga ditëlindja. Ndërsa personazhet e tjerë të showbizit shqiptarë janë treguar të rezervuar.

www.lajm-shqip.com

24.12.2017

The post Foto/ Ermal Mamaqi zbulon detaje nga ditëlindja e miliarderit Samir Mane appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Foto/ Ermal Mamaqi zbulon detaje nga ditëlindja e miliarderit Samir Mane

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×