Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Artdeco The New Classic kolekcija: starp luksusu un ikdienišķo

Artdeco ir interesants zīmols – un, lai arī izmēģinātie produkti man vienmēr palikuši atmiņā to kvalitātes dēļ, manuprāt, šis zīmols bieži vien nepelnīti pazūd uz citu, skaļāku brendu fona. Varbūt tāpēc, ka Artdeco galvenokārt pieturas pie klasiskām vērtībām, bet varbūt tāpēc, ka zīmols nopērkams gan Drogās, gan Douglas un cenu ziņā atrodas kaut kur pa vidu starp drugstore un augstākas klases kosmētiku. Lai nu kā, šodien gribu pastāstīt par Artdeco rudens kolekciju The New Classic un to, kāpēc ir vērts tai pievērst uzmanību! Vēlāk sekos arī atsauksme par Artdeco lūpu krāsām un zīmuļiem.

Pirmais produkts, par ko gribu pastāstīt, ir Artdeco Full Matt šķidrā lūpu krāsa tonī 18 Raspberry Lover. Tas ir jau otrais fantastiskais atklājums šķidro lūpu krāsu lauciņā šomēnes (par Douglas Ultimate Matte jau nesen rakstīju)! Šī lūpu krāsa ir neparasta, bet patiešām izcila. Formula atšķiras no vairuma citu šķidro lūpu krāsu – ne tik šķidra, bet drīzāk silikonīga. Klājas viegli un vienmērīgi, nožūst ātri un nekustas ne no vietas. Šī ir viena no retajām lūpu krāsām, kas nožūst gandrīz pilnībā, neatstājot nospiedumus. Ļoti noturīga. Sapnis, ne lūpu krāsa! Man tā ļoti, ļoti patīk, taču viens mīnuss tomēr ir – dienas gaitā nedaudz sausina un savelk lūpas. Tomēr bilance neapšanubāmi ir ar plus zīmi.

Nākamais produkts – Artdeco Blush Couture vaigu sārtums. Skaists produkts skaistā iepakojumā. Vaigu sārtums sastāv no trim dažādiem toņiem – gaiša koraļļa, koša rozā un tumšāka vecrozā. Var lietot kā trīs vienā, jaukt kopā divus toņus vai arī pa vienam. Gaišākais tonis ir matēts, bet pārējiem diviem ir viegls satīna finišs; tos uz ādas var uzslāņot no pavisam neuzkrītoša efekta līdz pat labi pamanāmam. 

Šis ir labs ikdienas produkts, kas derēs lietišķam, darbam birojā piemērotam grimam, ļaujot variēt ar toni atkarībā no apģērba vai noskaņojuma. Turklāt iepakojums ir skaists un kvalitatīvs, ar laba izmēra spogulīti – nebūs kauns izvilkt no somiņas, lai uzkrāsotu lūpas vai uzmestu aci grimam.

Pēdējais produkts, ko izmēģināju no šīs kolekcijas, ir Artdeco High Performance lūpu krāsa tonī 738 Mat Crimson Red. Tas ir tumši sarkans, matēts tonis. Ļoti skaisti izskatās, atverot iepakojumu:

Matētais efekts ne tikai uz lūpām, bet arī uz paša produkta! Lūpu krāsa ir pigmentēta, taču klājas un noēdas nedaudz nevienmērīgi – apakšā obligāti vajag zīmuli. Līdz ar to šis produkts man patika vismazāk no visiem trim izmēģinātajiem. 

Tomēr kopumā varu teikt, ka Artdeco mani patīkami pārsteidza. Izmēģināšanai saņēmu arī Artdeco Perfect Color lūpu krāsas un lūpu zīmuļus, par kurie gan sīkāk pastāstīšu vēlāk, bet jau tagad varu pateikt, ka visi mēģinātie produkti izcēlušies ar labu kvalitāti, acīm tīkamu iepakojumu un toņu klāstu, kas ideāli piemērots ikdienai. Kāpēc gadiem neko neesmu no šī zīmola pirkusi – nezinu. Bet domāju, ka kosmētikas beisikus nākotnē meklēšu Artdeco plauktos. 

Kāda ir jūsu pieredze ar Artdeco kosmētiku?This post first appeared on RĪGAS METRO BLOGS – The Beautiful Life, please read the originial post: here

Share the post

Artdeco The New Classic kolekcija: starp luksusu un ikdienišķo

×

Subscribe to RĪgas Metro Blogs – The Beautiful Life

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×