Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Plagoset adoleshentja: Goditet nga një automjet në…

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Kosovë. Aksidenti mësohet se ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme. Rreth orës 18:00 në Podujevë. Si pasojë, ka mbetur e plagosur adoleshentja.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Aksident në aksin rrugor Rrajcë-Prrenjas, përplasen tre makina
  • Aksident në Tiranë, dy persona të plagosur në ‘Ali Dem

Në vendngjarje kanë mbërritur ambulanca dhe Policia.

Mediat vendase shkruajnë se një automjet ka goditur një vajzë 15-vjeçare në rrugën “Skënderbeu”. Sipas asaj që raportohet, vajza ka pësuar dëmtime të lehta. Policia po heton shkaqet e aksidentit.

www.lajm-shqip.com

02.01.2018

The post Plagoset adoleshentja: Goditet nga një automjet në… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Plagoset adoleshentja: Goditet nga një automjet në…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×