Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Harron Bleron, Teuta Krasniqi e lumtur në krahët e Adonisit

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të zonja dhe më të dashura për audiencën shqiptare.

Ajo është aktorja më ‘in’ e shfaqjeve të shumta dhe serialeve vendore që organizohen në vendin tonë.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Tmerrohet Teuta Krasniqi nga pema jo e zakonshme e Vitit të Ri

  • Shigjetarët kanë diçka që asnjë shenjë tjetër s’e ka, ja pse janë të veçantë

Teuta Krasniqi shfaqet e lumtur në krahët e Adonisit.

Por duke mos lënë anash aktivitetet e tjera.

Teuta u përfol për ndarjen nga artisti i njohur Blero me të cilin kishte edhe një vajzë të quajtur Tara.

Por pas ndarjes së tyre secili vazhduan rrugët e ndara e madje edhe krijuan familje.

Është vetë artistja e cila vazhdoi lidhjen me Adonis Morinën njërin nga trajnerët e fitnesit me të cilin ka edhe një vajzë Kaia.

Për fundvit edhe ata nuk kanë lënë anash fotosesionin duke na sjellur momente të lumtura me familje.

Më poshtë mund të ndiqni edhe imazhet e çiftit, shkruan botasot.

Siç duket Teuta ka harruar Bleron, tashmë është duke vazhduar një jetë të re me plot harmoni familjare.

Duhet theksuar se sukseset e kësaj artiste nuk kanë të ndaluar.

Teuta Krasniqi

www.lajm-shqip.com

24.12.2017

The post Harron Bleron, Teuta Krasniqi e lumtur në krahët e Adonisit appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Harron Bleron, Teuta Krasniqi e lumtur në krahët e Adonisit

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×