Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Transformohet këngëtarja shqiptare, ja si i humba kilet e tepërta

Këngëtaren Teuta Kurti e mbajmë mend të gjithë në daljet e saj të para si një vajzë mbipeshë dhe me një zë karakteristik.

Këngëtarja shqiptare transformohet, dhe shfaqet ndryshe së fundmi. Në emisionin “NIN” ka treguar si ka humbur kilet e tepërta.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Heq dorë përfundimisht nga muzika këngëtari i famshëm, shkaku…
  • Video/ Një muzikant anglez këndon këngën ‘Mall’ të Eurgent Bushpepës…
  • Bota e muzikës në zi, ndahet nga jeta kitaristi i njohur…

Transformohet këngëtarja shqiptare Teuta Kurti. Tregon si i humbi kilet e tepërta…

Deri në fund të adoleshencës Teutën nuk e ka shqetësuar aspak fakti i kilogramëve të tepërta, por më vonë këngëtarja pësoi një ndryshim drastik në fizikun e saj.

Shumë kilogram më pak dhe në çdo dalje të saj televizive shihej e transformuar.

Por si ja arriti këngëtarja të dobësohej kaq shumë, por në të njëjtën kohë të qëndronte e shëndetshme?

Teuta ka treguar për emisionin “NIN” në Klan Kosova se nuk ka mbajtur asnjëherë dietë dhe nuk ka shkuar asnjë ditë në palestër.

“Edhe pse nuk më beson njeri unë nuk kam mbajtur asnjeherë dietë dhe nuk kam shkuar asnjë ditë në palestër.

Teuta Kurti
Teuta Kurti

Është çështje organizmi dhe përveç kësaj lëviz shumë sidomos edhe me ardhjen në jetë të fëmijëve, ngjis dhe zbres shkallët gjatë gjithë ditës.

Unë thjesht nuk konsumoj dot një picë të tërë apo një hamburger, edhe pse më pëlqejnë shumë brumrat”.

Teuta tregon se është tip sportiv dhe mjaft elastik, shkruan revistawho.com.

www.lajm-shqip.com

30.01.2018

The post Transformohet këngëtarja shqiptare, ja si i humba kilet e tepërta appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Transformohet këngëtarja shqiptare, ja si i humba kilet e tepërta

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×