Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Motra apo mami? Komentuesit çorientohen me foton e Bebe Rexhës

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha, për të cilën mund të thuhet pa frikë se po përjeton në Shtetet e Bashkuara, një kulm të rëndësishëm në karrierë, ka publikuar sot një foto me nënën e saj.

Dashuria ime më e madhe. Mikja ime më e mirë. Nëna ime”, shkruan Bebe në foton e postuar për Ditën e Nënës, por ajo që i ka lënë pa fjalë shumë fansa është pamja e nënës së këngëtares.

Ajo duket aq e re, dhe ndoshta është, sa shumë komentues shkruajnë “Duket sikur është motra tënde”, ndërsa ka edhe nga ata që e pyesin nëse është martuar dhe është bërë nënë në moshë tepër të re.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Motra apo mami? Komentuesit çorientohen me foton e Bebe Rexhës

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×