Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Něco na té soli bude: Našli jsme léčebné účinky mrtvého moře

Blahodárné účinky mrtvého moře jsou známé už od starověku. Jde totiž o skutečný zázrak přírody a o největší a nejstarší přírodní lázně. Pokud chcete znát recept na elixír krásy, rozhodně budete muset začít používat kosmetiku z mrtvého moře!

Právě voda z mrtvého moře je velmi bohatým zdrojem minerálů a stopových prvků. Věděla jste, že právě v této vodě je desetkrát vyšší koncentrace minerálních látek než v jiných mořích a oceánech? Pokud ne, odpověděla jsem vám právě na otázku, čím je mrtvé moře tak jiné než ostatní.

Nejen pro skutečně minerální bombu je kosmetika z mrtvého moře tolik vyhledávanou. Úžasná je především pro své regenerační vlastnosti. Takovou kosmetiku by měly používat ty z nás, které bojují s alergiemi, lupenkou, ale i ty, které chtějí zůstat dlouho krásné a mladé. Látky z mrtvého moře totiž vyživují pokožku a podporují její elasticitu, která s přibívajícím věkem klesá. Naším tipem je celá řada z mrtvého moře od MANUFAKURY.

Manufaktura produkty
Naučte se pečovat o své tělo s pomocí Manufaktury.

Podíváme-li se na zdravotní pozitiva vody z mrtvého moře, pak zjistíme, že je vhodá pro zlepšení krevního obrazu, látkovou výměnu, ale i pro uklidnění nervové soustavy. Zajímavostí je, že pokud trpíte na nachlazení či krční onemocnění, kloktání této vody způsobí doslova zázrak.

Tělové mléko
Zahalte své tělo do léčivých účinků mrtvého moře.

Nezapomínejme na bahno!

Z mrtvého moře není zajímavé pouze složení vody, zapomínat bysme něměli ani na všedepřítomné bahno, které je skutečným životabudičem. Přávě to má to

Denní krém
Pečujte o svou pokošku s pomocí jemného denního krému.

tiž na starosti hojení ran, výživu vlasových kořínků, dokonce i boj s lupy.

Vhodné je i na regeneraci pleti a vyhlazení vrásek. Zajímavostí je, že bahno je výborným pomocníkem v léčbě migném a bolesti hlavy. V neposlední řadě se bahení zábaly používají i při artritidě, zánětu kostí a nervů, revmatismu či stresu a nespavosti.

The post Něco na té soli bude: Našli jsme léčebné účinky mrtvého moře appeared first on Facestar.This post first appeared on Facestar, please read the originial post: here

Share the post

Něco na té soli bude: Našli jsme léčebné účinky mrtvého moře

×

Subscribe to Facestar

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×