Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

5 vžitých mýtů o baculkách: Sex s nimi rozhodně není nuda

5 Vžitých Mýtů O Baculkách: Sex S Nimi Rozhodně Není Nuda

Máte pár kilo navíc a to vám ubírá sebevědomí? Vykašlete se na diety a jen ty své faldíky ukažte! Muži totiž moc dobře vědí, že sex s baculkou není žádná nuda. A těmhle 5 lžím už stejně nikdo nevěří!

1. S baculkama nikdo nechce sex

Naopak, baculky mají na sex chuť mnohem častěji, než hubené holky a jsou muži, které takové partnerky doslova vyhledávají. A takových mužů není zdaleka málo…

2. Baculky se stydí a při sexu preferují tmu

Ani toto není pravda. Všimněte si, že ženy při těle mají často mnohem větší sebevědomí než jakákoliv hubeňoura. Ženy při těle jsou se svou postavou naprosto v pořádku a to se pak projevuje i v jejich ložnicích.

3. Baculky jsou neohebné a nešikovné

Opět omyl. Korpulentní ženy vnímají stále rytmus a nechávají se unášet svým libidem. Není tedy problém těch pár kilo navíc rozpohybovat.

4. Vášeň až na posledním místě

Baculky mají vášeň přímo v krvi, a tak nejde rozhodně o žádné leklé ryby. Vzpomeňte si na Marilyn Monroe, ta ovládala srdce mužů levou zadní a to rozhodně nešlo o žádnou anorektičku.

5. Sexy holky končí na váze 55kg

Je důležité si uvědomit, že baculatost a obéznost jsou dvě rozdílné věci. Pokud máte tedy pár kil nahoře a spadáte k nám baculkám, rozhodně není proč se trápit, nejste žádnou tlusťoškou. A chlapi milují, když je ženu za co chytit!

The post 5 vžitých mýtů o baculkách: Sex s nimi rozhodně není nuda appeared first on Facestar.This post first appeared on Facestar, please read the originial post: here

Share the post

5 vžitých mýtů o baculkách: Sex s nimi rozhodně není nuda

×

Subscribe to Facestar

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×