Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Elton John plánuje své poslední koncertní turné. Máte poslední příležitost ho vidět naživo!

Není to tak dávno co slavný anglický zpěvák a pianista Elton John ohlásil, že jeho příští turné bude poslední. Turné Farewell Yellow Brick Road začne na podzim v Americe, k nám zpěvák zavítá 9. května příštího roku.

„Chci víc času pro rodinu,“ oznámil zpěvák

Oznámení koncerní tour ve formátu virtuální reality – to tu často nebývá

Elton John na konci ledna oznámil v živém vysílání na svém Youtube kanálu, že toto turné bude jeho posledním. „Živé koncerty mě nabíjejí – jsem nadšený a zároveň cítím velkou pokoru, že mohu pořád hrát a zpívat publiku po celém světě,“ řekl Elton. „Na své poslední turné mám v úmyslu přinést vášeň a tvořivost, které po desetiletích bavily mé fanoušky. Na turné se velmi těším a ukončím jím tak kapitolu svého koncertování. Potřebuji věnovat více času výchově svých dětí.

Elton John zamíří i do Prahy

Elton John v Praze zahrál naposledy před dvěma lety

Autor nejprodávanějšího singlu na světě „Candle in The Wind 1997“ plánuje na svém posledním turné během tří let odehrát více než tři sta koncertů na pěti světadílech. U nás svůj koncert doprovázený velkolepou vizuální show odehraje 9. května 2019 v pražské O2 Aréně.

Zazní ty největší hity

Za svou padesátiletou kariéru složil Elton John mnoho hitů

Elton slibuje, že jeho poslední turné bude zážitkem pro každého fanouška i fanynku. Ti se mohou těšit těšit na průřez jeho padesátiletou kariéru včetně hitů, jako je zmíněná Candle in The Wind či Rocket Man. O tom, jaké přízni fanoušků se Elton John těší, svědčí úspěch jeho loňské desky Diamonds, která mapovala jeho padesátiletou spolupráci s dvorním textařem Berniem Taupinem. Deska se okamžitě po vydání umístila v pětici nejprodávanějších nahrávek Británii, úspěch ale slavila po celém světě.

Zpěvák návrhářem

Zpěvák je milovníkem bláznivých kostýmů i známým podporovatelem charity

Pokud jste stejně jako extravagantní zpěvák milovnicemi bláznivé, ale luxusní módy, mohlo by vás zajímat, kdo se mu na posledním turné postará o kostýmy. Zpěvák se rozhodl pro pokračování spolupráce s italskou značkou Gucci. Slavné návrhářství také v minulém roce představilo celou módní kolekci v duchu těch nejlepších kostýmů Eltona Johna pod názvem S/S 2018.

The post Elton John plánuje své poslední koncertní turné. Máte poslední příležitost ho vidět naživo! appeared first on Facestar.This post first appeared on Facestar, please read the originial post: here

Share the post

Elton John plánuje své poslední koncertní turné. Máte poslední příležitost ho vidět naživo!

×

Subscribe to Facestar

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×