Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Vánoční soutěž: Vyhrajte kuchyňského pomocníka za 4 000 Kč!

Tyčový mixér Braun MultiQuick 9 zvládne v kuchyni i tu nejtěžší práci! Disponuje totiž přelomovou technologií nové generace. Získejte ho v naší soutěži!

Snadno, rychle a pohodlně

Braun MultiQuick 9 díky své unikátní technologii ActiveBlade rozmixuje i ty nejtvrdší potraviny. Umožňuje totiž pohyb v těle mixéru, díky čemuž je sekání o 250 % účinnější, než u mixérů Braun, které tuto technologii nemají, práce s ním jde o 40 % snadněji a pokrmy jsou rozmixovány 2x jemněji .

Větší mixovací plocha umožňuje rychlejší a účinnější mixování, navíc má tento mixér extra mlecí čepel. Ta na jediné otočení zvládne rozmixovat větší množství potravin.

Výkon regulujete sami. Záleží, jakých výsledků chcete dosáhnout. Ovládání je tak snadné, že při změně výkonu nebudete muset mixování přerušovat. Závisí to jen na tom, jak moc budete mačkat spouštěcí tlačítko. Pokud jemně, pak výsledek mixování bude hrubší, pokud silněji, dočkáte se jemného rozmixování.

Rozdrtí i led!

Není to jen mixér!

Braun MultiQuick 9 je možné doplnit o několik nástavců. Například o šlehací metlu, několik typů sekacích nástavců, které se hodí na řadu potravin, a o speciální nástavec pro vytváření pyré.

Sekání, drcení, mělnění, mixování… cibule, česnek, led, bylinky, ořechy, vytvoření bramborové kaše nebo hranolek… nic nebude problém!

Šlehání už nemůže být snazší.

MultiOuick 9 se však nehodí pouze na tu „drsnější“ práci, dokáže být i jemný. Stačí na jeho tělo nasadit Šlehací metlu MQ 10. Šlehačka, vajíčka, omáčky… to všechno bude umícháno nebo ušleháno během chvilky a naprosto dokonale.

Vařte s mixérem Braun MultiQuick 9 v hodnotě 4 000 Kč i vy!

[contact-form-7]

The post Vánoční soutěž: Vyhrajte kuchyňského pomocníka za 4 000 Kč! appeared first on Facestar.This post first appeared on Facestar, please read the originial post: here

Share the post

Vánoční soutěž: Vyhrajte kuchyňského pomocníka za 4 000 Kč!

×

Subscribe to Facestar

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×