Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Vánoční večeře jinak: Přidejte do salátu uzenou klobásu

Vánoce se blíží a vy už se těšíte na bramborový salát? Zkuste jej letos připravit jinak, do salátu přidejte vynikající uzenou klobásou Gyulai od Schneider Selection.

Uzená klobása s jemnou chutí papriky je vyrobena podle tradiční maďarské receptury, nese hrdě jméno města Gyulai, ze kterého tajná receptura pochází. Obsahuje 150 gramů masa na 100 g hotového výrobku a ozdobí každý sváteční stůl například v podobě chutných jednohubek. S přípravou si nemusíte dělat velké starosti, klobása se prodává již nakrájená na kolečka: stačí připravit pečivo, jednoduše pokrýt dle chuti klobásou a dozdobit třeba okurkou. K dostání v prodejnách Tesco za doporučenou prodejní cenu 32,90 Kč (100 g).

Bramborový salát jinak

Schneider group

Na 4 porce budeme potřebovat:

1 kg brambor (my jsme použili Marabel)
2 lžíci červeného vinného octa
1 lžíci francouzské hořčice
1 lžíci hrubozrnné hořčice
2 lžíce medu
100 ml řepkového oleje
30 ml plnotučného mléka
1 cibuli
100 g Gyulai klobásy Schneider Selection
20 g listové petržele
20 g kopru
sůl, pepř

 Postup:

Brambory uvaříme ve slupce v osolené vodě. Za tepla oloupeme a nakrájíme nožem na větší kousky. Připravíme si dresink: do vyšší nádoby vložíme med, ocet, sůl, francouzskou hořčici, olej a mléko. Mixér ponoříme dovnitř a rozmixujeme. Směs zhoustne jako majonéza. Dochutíme dle libosti a přidáme hrubozrnnou hořčici. Smícháme s nasekaným koprem, petrželí a dohněda opečenou cibulí. Nakonec přimícháme klobásu a poklademe nahoru na talíř. Vše ozdobíme koprem, petrželí a ihned servírujeme. Salát je totiž nejlepší ještě teplý! Dobrou chuť.

Vánoční super rychlá soutěž

Dříve, než se vydáte na nákup surovin, máme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát 5 x balíček s uzenou klobásou Gyulai Schneider Selection a dalšími uzeninami Schneider. Hodnota jednoho balíčku je 500 korun.

Stačí správně tipnout na soutěžní otázku a být ve správném pořadí. Vyhrává každý 300 email v pořadí.

Schneider group

Soutěžní otázka: Kolik produktů najdete v dárkové balení Schneider Selection v naší vánoční soutěži?

a) 6
b) 10
c) 12
 
Soutěž trvá od 11.12.- 17.12.2017. 

Správné odpovědi zasílejte na e-mailovou adresu [email protected], do pole předmět napište „Uzeniny“, dále nezapomeňte uvést své jméno příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. 

The post Vánoční večeře jinak: Přidejte do salátu uzenou klobásu appeared first on Facestar.This post first appeared on Facestar, please read the originial post: here

Share the post

Vánoční večeře jinak: Přidejte do salátu uzenou klobásu

×

Subscribe to Facestar

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×