Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ayakkabı İçin Çarşamba, Çanta İçin Perşembe...


Eğer gerçek bir moda meraklısıysanız – hatta modaya meraklı olmasanız bile – gömleklerin, pantolonların, kazakların ve elbiselerin fiyatlarının geçen kış sezonundan daha yüksek olduğunu fark etmişsinizdir. Modasto Giyim alışveriş gibi siteler Türkiye’de giyim satışı yapan online mağaza ve markaların farklı ürünlerini karşılaştırmanıza izin verirken, bir yandan da size mümkün olduğunca kolay ve bütçenizi sarsmayan bir alışveriş deneyimi sunmaya çalışıyorlar. Yine de tüketici alışkanlıklarını inceleyen uzmanlar, alışverişinizi en avantajlı biçimde yapabilmeniz için size birkaç tüyo veriyor: San Francisco merkezli shopittome sitesi tarafından yürütülen incelemelere göre, Pazartesi günü kumaş pantolon almak için en iyi kampanyaların sunulduğu günmüş. Ayrıca genellikle Pazartesi günleri güneş gözlüklerinde yüzde 55’e varan fırsatlar da sunuluyor.  


Salı günleri ise sık sık erkek giyim ürünlerinde çeşitli kampanyalar sunuluyor. Giyim satış siteleri, Çarşamba günlerini ayakkabı ve çocuk giyim ürünlerinin fiyatlarında sürprizler yaparak geçiriyor. Eğer kendinize şöyle havalı ve kaliteli bir çanta almak istiyorsanız, Perşembe sizin gününüz! Aksesuarların bayramı ise Cuma... Takılar, kemerler ve fularlar sizleri bekliyor. Cumartesi hem iç çamaşırları hem de ceketler ve diğer dış giyim ürünleri için şanslı bir gün. Uzmanlara göre, Cumartesi günü bu ürünleri satın alarak yüzde 37’ye kadar indirim fırsatlarından faydalanmanız mümkün.


Genel olarak bakarsak, online giyim ürünleri satın almak için en uygun gün Perşembe. Hem de her sezonda... Hele bir de istediğiniz ürün mağazaya geleli altı hafta olmuşsa, değmeyin keyfinize! Neden derseniz; ürünler altı hafta satılmadığında online mağazalar genellikle bunların fiyatlarını düşürmeye başlıyor. Bunlar genellikle hafta sonu indirimlerine sokuluyor ve hafta sonu indirimleri de genellikle Perşembeden başlıyor.


Şimdi biraz da aylara göre konuyu ele alalım ki, fırsatları ıskalamayın! Eğer güzel bir paltoya ihtiyacınız varsa, onu satın almak için en uygun aylar Ocak ve Şubat’tır. Ocaktan itibaren ne kadar uzun süre bekleyebilirseniz, fiyatlar o kadar düşecektir. Spor ayakkabı için uğurlu aylarınız ise Nisan ve Kasım. Takım elbiseler yılın büyük bir kısmında indirimce oluyor ama en uygun ayın Ocak olduğunu söyleyebiliriz. Mayo ve bikini satın almak istiyorsanız, Eylül’e kadar beklemenizi tavsiye ederiz. Kot pantolonlar içinse hedefiniz Ekim ayı olmalı. 

Özetle, neyi ne zaman almak daha avantajlı bildiğinizde, cebinizi koruyarak şık görünmenin keyfi de bambaşka oluyor...facebooktwitterinstagrampinterestrss
Moda Motto'da esinlenmek serbest! Moda dediğin başka nedir ki zaten?!


This post first appeared on Moda Motto, please read the originial post: here

Share the post

Ayakkabı İçin Çarşamba, Çanta İçin Perşembe...

×

Subscribe to Moda Motto

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×