Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

SUKIENKA DLA ŚWIADKOWEJ || ŚLUB MOJEJ SIOSTRY

Sukienka dla świadkowej – ślub mojej młodszej siostry

Jednym z najważniejszych wydarzeń w 2017 roku był dla mnie niewątpliwie ślub mojej młodszej siostry Karoli. Zwłaszcza, gdy dowiedziałam się, że to ja będę jej świadkową. Rola świadkowej to ogromne wyróżnienie i zaszczyt, a zarazem mnóstwo obowiązków, które spełniałam oczywiście z wielką przyjemnością! To również wybór sukni na ślub, która nie przytłoczy Panny Młodej, a będzie sugerowała, że jestem jej prawą ręką w tym ważnym dniu. Jakie miałam kryteria przy wyborze sukni? Najlepiej, by była długa. Doskonale, by była pastelowa. Idealnie, by była różowa. Udało się? Hmm… Same zobaczcie… :)

Dzisiejszy wpis będzie w nieco nietypowej formie, ale mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu! Koniecznie dajcie znać w komentarzach, co o nim sądzicie. :)

Moja różowa suknia dla świadkowej została uszyta w Kielcach w salonie Secret Angel (to model 1609 w kolorze z modelu 1626). Była szyta na miarę i muszę przyznać, że leżała idealnie. Pewnie zastanawiacie się, ile razy musiałam pojawić się na miejscu w salonie. Tylko 2! Raz, by wybrać suknię i dać się zmierzyć, a drugi raz, by zmierzyć suknię – ostatnie poprawki zostały wykonane w dniu odbioru w ciągu godziny.  To bez wątpienia moja najpiękniejsza dotychczasowa suknia! :)

Co to za okazja? :)

Dodam, że ten wpis publikuję dzisiaj nie bez powodu – Karola obchodzi właśnie 25. urodziny. Czego jej życzyć? Wszystkiego najpiękniejszego i jak najwięcej uśmiechu na co dzień! A jutro z samego rana (5:50!) lecę do niej do Szwajcarii w odwiedziny i oczywiście na imprezę urodzinową. Spodziewajcie się relacji z wyjazdu! :)

Do usłyszenia! :)

The post SUKIENKA DLA ŚWIADKOWEJ || ŚLUB MOJEJ SIOSTRY appeared first on Plaamkaa | Joanna Kieryk.This post first appeared on Plaankaa.pl - Fashion, Beauty & Lifestyle, please read the originial post: here

Share the post

SUKIENKA DLA ŚWIADKOWEJ || ŚLUB MOJEJ SIOSTRY

×

Subscribe to Plaankaa.pl - Fashion, Beauty & Lifestyle

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×