Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

PAZ Yükselen Oyuncular Arasında Gösterildi

Eleague Boston 2018 Major turnuvası sonunda HLTV tarafından hazırlanan yükselişe geçen oyuncular tablosunda Space Soldiers’da oynamakta olan Paz‘da kendisine yer buldu!

Eleague 2018 Major turnuvası 19-28 Ocak tarihleri arasında oynandı ve turnuvayı Cloud9 takımı kazanarak 500.000$ ödülün sahibi oldu. Temsilcimiz Space Soldeirs’da ilk kez katıldığı turnuvada 5 maçta 3 yenilgi 2 galibiyet alarak turnuvaya grup aşamasında veda etmişti. Temsilcimiz Space Soldiers gösterdiği performans ile alkış toplarken en büyük alkış Paz’a gitti çünkü sağlık problemi yüzünden bir süre cs den uzak kalan Paz efsane bir geri dönüş yaptı ve Space Soldiers’a Major boyunca çok faydası dokundu.

HLTV Major turnuvasında yükselişe geçen oyuncuları açıkladı ve Paz’da bu oyuncuların arasında yer alıyor.

Paz HLTV

Space Soldiers Major kapsamında toplam 9 maça çıktı ve bu maçların 5’ini kazanırken 4 maçta da karşılaşmadan yenilen taraf olarak ayrıldı. Paz ise temsilcimizin kazandığı 5 karşılaşmada ortalama 1.33 rating ile oynayarak ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu herkese göstermiş oldu.

Temsilcimiz Space Soldiers’ın nice başarılarına diyoruz ve Ahmet Karahoca‘yı gösterdiği iyi performans’dan ötürü tebrik ediyoruz !This post first appeared on ThatsGameBro, please read the originial post: here

Share the post

PAZ Yükselen Oyuncular Arasında Gösterildi

×

Subscribe to Thatsgamebro

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×