Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

cs_summit 2 Turnuvasında İlk Gün Tamamlandı

Amerika’da 8-11 Şubat tarihleri arasında düzenlenen cs_summit 2 turnuvası dün oynanan karşılaşmalar ile başladı!

cs_summit 2 turnuvası 8-11 Şubat tarihleri arasında Amerika’nın Los Angeles şehrinde düzenleniyor. Turnuvada toplam 8 takım 150.000$ ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele ediyor. 2 li eleme sistemi ile oynanan turnuvada takımlar maç kaybetse bile Turnuvaya Devam etmek için bir şansları daha bulunuyor.

İlk Gün Maçları

Maçlar BO-3 üzerinden oynandı. İkili eleme sistemi olduğu için maçları kaybeden 4 takım bir lower bracket’dan turnuvaya devam edebiliyor. İlk gün karşılaşmalarında beklenen sonuçlar alınarak maçlarda bir sürpriz olmadı.

İlk Gün Sonuuçları

Cloud9 2-0 Heroic
Nip 1-2 Liquid
North 2-0 Vega Squadron
SK Gaming 2-0 Torqued

Alınan sonuçlara baktığımız zaman North takımı Vega ile oynadıkları maçı çok rahat bir şekilde kazandı ve Vega takımı iki haritada toplam sadece 5 raunt alabildi. Major şampiyonu olan Cloud9 ise sürprizler yapabilecek Heroic takımına bu şansı vermedi ve maçı 2-0 net bir skorla kazandı.

Oynanan karşılaşmalar sonucunda yarı final eşleşmeleri de belli oldu. Yarı finalde SK GamingNorth takımı ile karşılaşırken bir diğer karşılaşmada Team Liquid ile Cloud9 takımları karşı karşıya gelecek. Yarı final karşılaşmaları 9 Şubat’ta oynanırken lower bracket maçları ise 10 Şubat’ta oynanacak.This post first appeared on ThatsGameBro, please read the originial post: here

Share the post

cs_summit 2 Turnuvasında İlk Gün Tamamlandı

×

Subscribe to Thatsgamebro

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×