Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

CS:GO Source 2 ve Yeni Operasyon Bu Yaz Geliyor

CS:GO Geliştiricisi olan Valve, Source 2 motoru ile Yeni operasyonu yazın getirecek.

Valve, CS:GO’yu Çin’de duyurdu ve artık oyunun resmi Çin sunucuları var. Yetkililerin bu konu hakkındaki sunumuna baktığımızda, Source 2 motoru ve yeni operasyon yazıları göze çarptı.

CSGO Source 2 Motoru

Fotoğraftaki yazıyı çevirdiğimizde “Source 2 Motoru ve Panaromik Arayüz” ile “Bu yaz büyük bir aksiyon (operasyon?) geliyor” ifadelerini görüyoruz.

CS:GO Source 2

Source 2 Motorunun oyuna bir gün geleceğini tahmin ediyorduk, şimdi bu yaz geleceğini öğrenmiş olduk. Source 2 ile CS:GO sadece sadece daha gerçekçi gözükmekle kalmayıp, daha iyi performans verebilir.

Ayrıca Source 2 ile oyunun fizik motoru da değişmiş oluyor. Şu an Havok denilen fizik motorunu kullanırken, yazın Rubikon adlı fizik motoruna geçeceğiz! Bu da demek oluyor ki oyundaki hareket ve bomba atma mantığı ufak değişikliklere uğrayabilir.

Bu arada, yeni motor çevreye zarar verme gibi bir özelliğe de sahip. Yani attığınız el bombası ile duvarları parçalayabilirsiniz ki Valve’ın bu özelliğini CS:GO’da devreye sokacağını hiç sanmıyorum.

Source 2 Motoruna Dota2’de çoktan geçildi ve oyunun baştan aşağı değiştiğini söyleyebilirim. Aşağıdaki videodan ne gibi değişiklikler olduğuna bakabilirsiniz.

Yeni CS:GO Operasyonu

Oyuna bir operasyon geleli 1 yılı aşkın bir zaman oldu ve hala yenisi için birkaç ay daha beklemek zorundayız. Ancak oyuna hangi haritaların geleceği çoktan sızdırıldı. Gelecek haritaların isimleri şu şekilde:

  • de_thrill
  • cs_agency
  • de_shipped
  • de_lite
  • de_blackgold
  • de_austria
  • cs_insertion

Bu yaz kesinlikle CS:GO için büyük bir dönem olmalı. Source 2’nin gelişi ve Yeni Operasyon oyunu büyük bir ölçüde aktifleştirecek gibi. Sizin yeni motor ve operasyon hakkındaki düşünceleriniz neler?

CS:GO Source 2 ve Yeni Operasyon Bu Yaz Geliyor yazısı ilk önce That's Game Bro üzerinde ortaya çıktı.This post first appeared on ThatsGameBro, please read the originial post: here

Share the post

CS:GO Source 2 ve Yeni Operasyon Bu Yaz Geliyor

×

Subscribe to Thatsgamebro

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×