Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Takim Me Strukturat Organizative, Dule: Kryeministri Rama Ka Vrarë Shpresën

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Nga Saranda ku u takua me strukturat organizative të Partisë Bashkimi i të Drejtave të Njëriut, Vangjel Dule lëshoi kritika të ashpra ndaj qeverisë Rama.Sipas kreut të PBDNJ-së koalcioni qeverisë ka dështuar dhe ka vrarë shpresën e shqiptarëve për një jetë më të mirë.Vangjel Dule pranoi përgjegjësinë që ka forca politike që ai drejton në dështimin e kësaj qeverie
Sarande-Pas divorcit me koalicionin qeverisës kreu i PBDNJ-së ka lëshuar një lumë akuzash ndaj kryeministrit Edi Rama.
Deklarata e Dules erdhi nga Saranda ku mori pjesë në një takim me strukturat e partisë.Kryetari i partisë Bashkimi i të Drejtave të Njeriut ka deklaruar se ndjehet përgjegjës për dështimin e qeverisjes ndërsa akuzoi kreun e qevrisë se tashmë ka vrarë edhe shpresën.

Për më shumë klikoni në http://www.oranews.tv/vendi/takim-me-strukturat-organizative-dule-kryeministri-rama-ka-vrare-shpresen/


This post first appeared on Video Shqip Ovidim, please read the originial post: here

Share the post

Takim Me Strukturat Organizative, Dule: Kryeministri Rama Ka Vrarë Shpresën

×

Subscribe to Video Shqip Ovidim

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×