Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Call of Duty: Modern Warfare Remastered oynanış videosu yayınlandı

Call Of Duty: Modern Warfare Remastered Oynanış Videosu Yayınlandı

Call of Duty: Modern Warfare Remastered’ın oyuncularla buluşmasına artık az bir zaman kaldı. Yeni seri, çıktı çıkacak derken, bir türlü oyun piyasasına çıkış yapamadı. Haliyle Call of Duty oyuncularıda merakla “Yeni seri ne zaman çıkacak?” sorularını sıkça sorar oldu. CoD: Modern Warfare Remastered hakkında aldığımız güzel bir bilgiyi oyuncularla paylaşım.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered oyununun yenilenmesi tamamlandı bu bilgi Activision tarafındanda onaylandı. Oyun, önümüzdeki haftalarda kesin çıkış tarihi hakkında bilgileri tüm oyuncularla paylaşacak. Activision, oyunu bekleyen sabırsız oyuncular için güzellik yaptı ve oyunun 7 dakikalık oynanış videosunuda YouTube hesabından paylaştı.

Oynanış videosuna baktığımızda,  Bir helikopterde gözümüzü açıyoruz. Yük dolu büyükçe bir gemiye operasyon yapmak üzere helikopterimiz gemi üzerine iniş yapıyor ve oyun başlıyor.

Oyunda bir kasvet hakim, Şimdi ne olacak? Nereye gidiyoruz? sorularını videoyu izlerken sıkça sorduk. Operasyonya yanlız değiliz bize özel bir tim eşlik ediyor. Grafiklerin muhteşem olduğu videoda açıkça görülüyor. Videoyu 1080p60 ile izlediğinizde hak vereceksiniz.) Her yeni seride grafiklerin kalitesinde artış gözlemliyoruz buda oyuncuları kuşkusuz tatmin ediyor.

Silahların üzerindeki desenler, öyle detaylı işlenmiş ki en ufak çizgileri ve hatları görebilmek mümkün. Baskın gece yarısı olduğundan 7 dakikalık oynanış videosunda senaryo karanlık ortamda geçiyor.

Heyecanı yüksek ve soluksuz!

Oyun içi ses efektleri iyi derecede ayarlanmış. Grafikler mükemmel olunca ses efektleride oyun içi heyecanı arttırıyor. Silahın namlusundan çıkan mermi sesi o kadar gerçekci ki efektler kusursuz görülüyor.

Call of Duty: Infinite Warfare serisi çıktığında, uzayda geçen bir senaryoda gözlerimizi açmıştık. Oyunun hayranları tarafından oyun içi senaryo ve mekanlar pek beğenilmemişti ve hatta oyunun Youtube üzerinden yayınlanan videosu iki milyonun üzerinde “dislike” almıştı. Genel olarak biz oyunun başarılı olacağını düşünüyoruz. En azından videoya baktığımızda etkilendiğimizi söylemek isteriz. Yeni seri, geleneksel Call of Duty izlerini taşıyor. 

Siz Call of Duty: Modern Warfare Remastered hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oyunun 7 dakikalık oynanış videosunu sayfamızdan izleyebilirsiniz.

Oyunun grafik karşılaştırması:



This post first appeared on Pclook.net, please read the originial post: here

Share the post

Call of Duty: Modern Warfare Remastered oynanış videosu yayınlandı

×

Subscribe to Pclook.net

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×