Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Apple Formula 1’i satın mı alıyor?

Apple Formula 1’i Satın Mı Alıyor?

154.1 milyar dolarlık marka değeri ile dünyanın en değerli şirketi olan Apple, ihtiyacı olduğu şirketleri büyük, küçük fark etmeden satın alıyor.
En son ki büyük satın alımını Dr. Dre’nin sahibi olduğu Beats’e 3 milyar dolar ödeyerek gerçekleştiren şirket, Formula 1 için harekete geçti.

İddialara göre Apple şimdi de Formula 1’i satın almak istiyor. Formula 1 hakkında yazılar yazan Joe Saward’ın iddialarına göre Apple dünyanın en büyük yarış Şampiyonası Formula 1 ile yakından ilgileniyor ve Formula 1’in de bu konuda araştırmalar yaptığını biliniyor.

F1 ile yakından ilgilenmesinin sebebi olarak şuanda Project Titan olarak adlandırılan tamamen elektrikli makineleri vurgulayan Apple, böyle bir adım ile otomotiv sektörünü yöneten firmalar ile oldukça yakın ilişkiler kurabilir ve bu da kendi üreteceği arabası için ek avantaj demek.

Şimdiki şartlar göz önüne alındığında Satın alımla ilgili ihtimal az olsa da, satış ile ilgili detaylar hakkında yakın zamanlarda bilgiler ortaya çıkabilir.This post first appeared on Pclook.net, please read the originial post: here

Share the post

Apple Formula 1’i satın mı alıyor?

×

Subscribe to Pclook.net

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×