Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, fëmija bllokohet brenda mjetit të dëmtuar

TIRANË- Mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës janë përplasur dy automjete. Si pasojë e aksidentit kanë marrë dëmtime personat që udhëtonin në të dy Mjetet.

Mësohet e njëri nga mjetet është deformuar dhe për pasojë Brenda tij ka mbetur i bllokuar një fëmijë.

Zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për nxjerrjen e fëmijës.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, fëmija bllokohet brenda mjetit të dëmtuar

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×