Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Adelina Tahiri ndryshon look, bëhet brune

Këngëtrja Adelina Tahiri  ka bërë një ndryshim drastik të ngjyrës së flokëve.

Ajo është shëndërruar nga bjonde në Brune dhe nuk ka nguruar të pyes fansat në rrjetet sociale për ndryshimin. “Ju pëlqej” pyet Adelina.

Këngëtrja është ndër më të komentuara për pamjen e jashtme dhe stilit të saj.

Ajo është pjesëmarrëse në n? spektaklin ‘YFSF’, n? t? cilin çdo jav? imiton dik? nga skena muzikore.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Adelina Tahiri ndryshon look, bëhet brune

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×