Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

FOTOT/ Zbulohet e dashura e Brunos

Këngëtari që është pëlqyer shumë në klipin “Ajo”, duket se gjatë punës për këngën ka gjetur dhe të dashurën e zemrës. Bëhet fjalë pikërisht për modelen Alesia Noka, aktoren në këtë klip, me të cilën këngëtari duket se ka nisur një histori të re dashurie.

Që pas publikimit të këngës me skena provokuese, nisën të qarkullojnë zëra se bëhet fjalë për një lidhje mes tyre, por vetëm dje çifti është shfaqur bashkë në festën ku u prezantuan nominimet e “Top Music Awards”.

Shumë të afërt me njëri-tjetrin, ata kanë qëndruar çift në zonën VIP, duke e zyrtarizuar në këtë mënyrë lidhjen e tyre. Bruno zbuloi këtë natë se është nominuar në disa kategori të çmimeve të vitit, me këngën e tij solo në “Artist To Watch” dhe me bashkëpunimin me Elvana Gjatën në “Collaboration of the Year” dhe në “Song of the Year”.
 

 

 

 

 This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

FOTOT/ Zbulohet e dashura e Brunos

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×