Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Zidane e kërkon drejtorin sportiv të Juventusit?

Zinedine Zidane tashmë ka vënë objektivat e tij të parë në prag të fundit të sezonit për klubin e tij.

Ai madje po mendon të organizojë afatin kalimtar me njerëz kredibilë të fushës.

AS raporton se ai po kërkon 43 vjeçarin e Juventusit, Fabio Pariticin, njeriun që po e kërkojnë shumë klube evropiane.

Florentino Perez tashmë ka marrë informacionet dhe ka biseduar me Arrigo Sacchin e Ernesto Bronzettin që të ndihmojnë në këtë tratativë.

Pritet që me ardhjen e Pariticit të bëhen edhe planet transferuese të verës.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Zidane e kërkon drejtorin sportiv të Juventusit?

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×