Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Palestra “e nxehtë” në Tiranë… dhe bukuroshja që po çmend rrjetin (FOTO)

Ajo e ka shprehur edhe më parë se e adhuron palestrën dhe shpenzon shumë orë për të mbajtur trupin në formë. E me sa duket bukuroshja seksi e Big Brother, Lori Hoxhallari ia ka dalë.

Fotot e pafundme që publikon në rrjetet sociale e tregojnë më së miri këtë. Lori sjell dhjetëra foto nga palestra ku ushtrohet për të mbajtur trupin sa më në formë, por jo vetëm pamje stërvitjeje…This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Palestra “e nxehtë” në Tiranë… dhe bukuroshja që po çmend rrjetin (FOTO)

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×