Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Juventusi është shumë pranë transferimit të yllit të Arsenalit

Tags: pritet teuml

Alexis Sanchez pritet të largohet nga Arsenali në fund të këtij edicioni.

Kiliani dëshiron një klub me ambicie më të mëdha ku mund të fitoj edhe tituj, andaj është afër kalimit në Serie A te Juventus.

Sipas mediave britanike, klubi nga Torino ka shprehur interesim të madh për kilianin dhe negociatat thuhet që kanë nisur, përcjellë “Lajmi.net”.

Detajet tjera nuk janë publikuar ende, por operacioni pritet të mbyllet gjatë afatit kalimtar të verës.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Juventusi është shumë pranë transferimit të yllit të Arsenalit

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×