Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Deklaroi se kishte bërë seks me deputeten, kërcënohet modeli shqiptar?

Tags: njeuml

Alesio Aliaj është një nga meshkujt më joshës të showbiz. I njohur si model dhe organizator eventesh për shumë emra VIP, Alesio e ka shfrytëzuar famën edhe për lidhjet e tij të shumta me femrat, më së shumti me një deklaratë për një lidhje të tij me një deputete nga Veriu i Shqipërisë.
“Emrat e femrave me të cilat shkoj në shtrat i harroj gjithmonë në orën 1 të natës”, shprehet Alesio për “Bluetooth”, ndërsa tregon se për të pak rëndësi ka statusi, puna apo profesioni i femrave që i afrohen. Ndonëse ky fakt duket si një klishe i donzhuanëve, Alesio rrëfen se nuk është aspak i tillë. “Natën me një femër nuk e shoh thjesht si një proces seksi. Çdo raport e ka edhe pjesën e romancës”, tregon modeli. I pyetur nëse përvojat e tij me politikanet kanë qenë më romantike se sa të tjerat dhe nëse deputetja me të cilën ka fjetur ka qenë e ndjeshme, ai thotë se, “normalisht është romantike, duke qenë se pas seksit janë përkëdhelitë, përqafimet, të cilat nuk mund t’i bësh nëse personi tjetër është i ftohtë. Por, nuk ka qenë ky rasti.

Sigurisht që ka ekzistuar edhe pjesa romantike”. Por, a janë frikësuar politikanet shqiptare nga deklaratat e modelit dhe a e kanë kërcënuar të heshtë? Alesio përgjigjet se, menjëherë pas intervistave është larguar nga Shqipëria dhe nuk ka pasur më asnjë kontakt. “Kam qëndruar për një muaj në Miami dhe tani jam në Australi. Nuk kam pasur kontakte dhe të jem i sinqertë as e kam hapur telefonin për shkak të punëve të shumta. Gjithsesi nuk kam marrë kërcënime dhe nuk besoj të marr”, ka thënë ai për Bluetooth.

Megjithatë, të jesh një djalë i adhuruar nga femrat ka sigurisht shumë anë pozitive, por kjo medalje ka edhe anën e saj të errët. “Më ka përndjekur një femër”, tregon Alesio, teksa e konsideron si një nga situatat më të vështira që ka kaluar ndonjëherë me një vajzë. “Në fillim e pëlqeja unë, por më pas ajo u bë aq posesive, xheloze dhe vazhdonte të më përndiqte me letra, telefonata, pa pushim. Ishte e çmendur dhe u bë situatë e padurueshme”, rrëfen modeli.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Deklaroi se kishte bërë seks me deputeten, kërcënohet modeli shqiptar?

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×