Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Realit i buzëqeshë fati para El Clasicos

Këtë javë luhet ndeshja më e madhe në futboll, ajo në mes Barcelonës dhe Real Madridit.

Para El Clascos, Los Blacos kanë marrë një lajm të mirë Pasi Gareth Bale pritet të luajë nga minuta e parë.

Ky lajmë është mirëpritur shumë mirë nga tifozët e Realit, pasi me mungesat e Jordi Albas dhe Ivan Rakitc, ata do ta kenë më lehtë të sulmojnë.

El Clasico zhvillohet të shtunën nga ora 20:30.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Realit i buzëqeshë fati para El Clasicos

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×