Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

“Berisha është i trembur nga reforma në drejtësi, pas mesazhit që i dha Donald Lu”

Spartak Ngjela thotë se Sali Berisha është Trembur Nga Reforma në drejtësi.

Sipas tij, ai do përpiqet ta pengojë atë, pas mesazhit të qartë që i dha ambasadori amerikan Donald Lu.

“Kush ka futur duart në paratë e shqiptarëve dhe ka bashkëpunuar me krimin si Al Kapone, do të ndëshkohen,” thotë Ngjela, ndërsa vijon më tej duke thënë se pothuajse të gjithë politikanët shqiptarë, në fakt kanë frikë Nga Reforma në drejtësi.

“Ata të gjithë, pak a shumë janë të implikuar.

 Ka disa nga ata që humbën para të madhe në Qipro ka të tjerë që ua ka interceptuar FBI paratë ku i kanë.

Do t’i dorëzojnë.

 E vetmja shpresë e tyre është që ata duan destabilizimin e Shqipërisë, por nuk do t’ia arrijnë dot”, shprehet Ngjela.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

“Berisha është i trembur nga reforma në drejtësi, pas mesazhit që i dha Donald Lu”

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×