Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

‘Luani’ Xhaka i përgjigjet Shaqirit: Do ta kalojmë ne grupin!

Deklaratave të Xherdan Shaqirit se Zvicra do ta kalojë grupin në Kampionatin Evropian, iu është kundërpërgjigjur Taulant Xhaka.

Kosovari është shprehur optimist që Shqipëria do të jetë skuadra e kualifikuar nga grupi, edhe pse e di që do të jetë shumë e vështirë.

“E dimë që Franca, Zvicra dhe Rumania janë skuadra shumë të forta, por besoj fuqishëm që Shqipëria do ta kalojë grupin”, deklaroi Xhaka, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai i ka konsideruar miqësoret me Austrinë dhe Luksemburgut si shumë të rëndësishme para Kampionatit Evropian.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

‘Luani’ Xhaka i përgjigjet Shaqirit: Do ta kalojmë ne grupin!

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×