Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

FOTO/ Motra e Gugu-Xhesika Ndojit: Perverse e ndyrë, kërko ndjesë ose të publikova SMS-të

Këngëtarja Xhesika Ndoji gjatë këtyre ditëve është vendosur në qendër të vëmendjes pas deklaratave të saj se një deputet shqiptar i ka ofruar një shumë parash për të kaluar një natë me të.

Se kush është ky deputet ende Nuk Dihet, por dje në darkë motra e këngëtares Gugu, Nertila Marku ka reaguar ashpër në Facebook ndaj Xhesika Ndojit.

Nuk dihet se çfarë sherri mund të ketë ndodhur mes tyre, por motra e këngëtares Gugu shkruan se Xhesika i shkonte nga pas një biznesmeni nga Tetova, dhe për këtë tha ajo, disponon SMS-të të cilat do t’i publikojë nëse këngëtarja Ndoji nuk i kërkon falje këngëtares Gugu.

“Se kush eshte mashtruesja ti ?#?Xhesika Ndoj, do ta tregoj une ty neser qe i luteshe bisnesmenit tetovar, dhe ai te kthente sms ti hiqeshe qafe.Nese nuk kerkon falje publike kengtares ?#?GUGU per 24 ore, ne kete profilin tim, do te shfaqen fotot e mesazheve(jo ne facebook),por fotot ne sms ne numrin tend dhe te bisnesmenit tetovar. Sa tuuuuuurppp!!!

Ti lutesh nje bisnemeni, ti alamet seksi qe ta “lypkan” deputetet me leke! Hajt se ke me lyp meshire prej meje! Mbaje larg motres time llapen tende te qelbur , e perdore per ndonje # ?#?lafshore,se ta kam pre me ligj, e te duhet me gjet naj bisnesmen tjeter me gjet parate me pagu gjoben kur te hedh ne gjyq!PERVERSE E NDYRE!!”, shkruan në Facebook motra e këngëtares Gugu.

 

 

 

 This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

FOTO/ Motra e Gugu-Xhesika Ndojit: Perverse e ndyrë, kërko ndjesë ose të publikova SMS-të

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×