Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

FOTO/ Kështu dukeshin këta gazetarë të njohur 18 vite më parë

Alban dudëshi është bërë pak nostalgjik dhe është kthyer pas në kohë.

Ai ka publikuar në Instagram një foto me Enkel Demin Dhe Aulona Mingën, të cilën e kishin shkrepur 18 vite më parë në Sarajevë.

Të tre gazetarët e njohur nuk kanë ndryshuar shumë edhe sot, ata ruajnë po të njëjtën pamje rinore ende.

18 vjet me pare ne Sarajeve me Enkel Demin Dhe Aulona Mingen…. Sa shpejt kane ikur ???

A photo posted by Alban Dudushi (@albandudushi) onThis post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

FOTO/ Kështu dukeshin këta gazetarë të njohur 18 vite më parë

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×